Promocje

Zwroty i wymiany

Wymiana
Wymiana jest możliwa w przeciągu 10 dni od chwili otrzymania przesyłki i wówczas gdy w ofercie posiadam dany model i odbywa się na koszt kupującego. Koszt wymiany to 13,00 zł (jest to cena za zwrotną przesyłkę do klienta).
Przed wysyłką towaru w celu wymiany proszę o kontakt mailowy w celu sprawdzenia dostępności koloru/modelu oraz potwierdzenia rezerwacji.
Wymiany są dokonywane w przeciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach (np. oczekiwanie na dostawę towaru) termin ten może się wydłużyć o czym Klient wcześniej zostanie powiadomiony.
Odsyłany towar nie może nosić śladów użytkowania.
Towar należy odesłać na adres korespondencyjny:
NEW ABRA Aleksandra Kalinowska
ul. Nutki 4
05-831 Rozalin

Przesyłki wysłane na inny adres oraz przesyłki za pobraniem nie są odbierane.

Zwroty
Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów z dn. 2 marca 2000r. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Prawo to przysługuje kupującym przedmiot w opcji "Kup Teraz!", natomiast przepisów powyższej ustawy nie stosuje się do przedmiotów zakupionych w licytacji (Art.16.1 pkt 10).
Zwrot pieniędzy za odesłany towar nastąpi w przeciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania przez nas paczki.
Procedurę zwrotu proszę rozpocząć klikając na szczegóły zamówienia w historii zamówień.
Do zwrotnej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, ktore można pobrać tutaj.
Zwrotu towaru należy dokonać na adres korespondencyjny podany w oświadczeniu:
NEW ABRA Aleksandra Kalinowska
ul. Nutki 4
05-831 Rozalin

Przesyłki wysłane na inny adres oraz przesyłki za pobraniem nie są odbierane.